T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KARABÜK / EFLANİ - Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi

Haberler

Tem

2018 YILI SOSYAL KALKINMA MALİ DESTEK PROGRAMI BAŞARILI ASİL PROJE LİSTESİ  açıklandı. "SPORLA SAĞLIKLI YAŞIYORUM, ENGELLERİ AŞIYORUM" İsimli Projemiz Başarılı olmuştur. Projemizin hazırlanmasında emeği geçen proje ekibinde görevli öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Haz

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimizi yaptık. Son sınıfta okuyan 62 öğrencimizi düzenlediğimiz törenle güzel bir şekilde uğurladık. Değerli öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diliyoruz. 

Haz

Okulumuzda geleneksel hale gelen iftar programımızı bu sene de yaptık. İftar programımıza katılan Kaymakamımız Sn. Sinan AŞCI´ya, İl genel meclisi üyelerimize, Aak Parti İlçe Başkanı Ersin CEBECİ´ye, Diğer kurum müdürlerimize, Okul Aile Birliği Başkanımız Veysel SOYDAN´a ve servis şoförlerimize, ayrıca iftarımızda yemek hizmetini sağlayan Uğur ÇORBACI´ya teşekkür ederiz.

Haz

Okulumuzda resim dersinde yapılan eserlerin yılsonu sergisi yapıldı. Sergimizin hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize ve resim öğretmenimiz Sema PERÇİN´e, ayrıca sergimizin açılışına gelerek ziyaret eden Kaymakamımız Sn Sinan AŞCI´ya ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimiz ile kurum okul ve kurum müdürlerimize teşekkür ederiz..

May

Okulumuzda bir gelenek haline gelen il dışı gezilerimizde bu sene Nevşehir ve Kayseri illerine gezi düzenledik. Gezimizde doyasıya eğlenen öğrencilerimiz Nevşehir de Güvercinlik Vadisi, Avanos, Ürgüp, Erciyes Dağı, Kayseri Tübitak Bilim Merkezi ni gezdiler. Gezimiz için bizlere destek olan başta Eflani Kaymakamımız Sn. Sinan AŞCI´ya ve Belediye Başkanımız Sn. İbrahim ERTUĞRUL´a, Karabük Milletvekilimiz Sn.Burhanettin UYSAL´a, Oğuz BAYKAN Bey´e, İşadamı Murat ÇELİK´e ve yine gezimizde bizleri yalnızbırakmayan Eski İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Seyfullah KAPLAN Bey´e ve okulumuzda görev yapmış olan değerli öğretmen arkadaşlarımız Ali ÜNER ve Derya BOZKURT´a teşekkürlerimizi sunarız.

May

Tübitak 4006 Bilim Fuarları Destekleme programı kapsamında başvurusunu yapmış olduğumuz 30 adet proje kabul edilmiş ve Öğrenci ve Danışman Öğretmenlerimizce başarı ile gerçekleştirilmiştir. 07.04.2018 Pazartesi günü okulumuzda sergilenen fuara ilgilerinden dolayı Belediye Başkanımız Sn. İbrahim ERTUĞRUL´a ve Karabük İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Nevzat AKBAŞ´a, İlçemizdeki kurum ve daire amirlerine ve ismini sayamadığımız tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Mrt

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şükrü SEVER ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz Ahmet ŞAFAK ve Sevim ERDAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle okulumuzdaki bayan öğretmenlerimizin kadınlar gününü kutlayarak kendilerine karanfil hediye ettiler. Bizlerde bu nezaketli davranışlarından ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şükrü SEVER´e ve Şube Müdürlerimiz Sevim ERDAŞ  ve Ahmet ŞAFAK´a teşekkür ediyoruz...

Mrt

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şükrü SEVER, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz Ahmet ŞAFAK ve Sevim ERDAŞ eğitim öğretim yılının ikinci yarısına başlanması nedeniyle okulumuzu ziyaret ettiler.   

Şbt

Ock

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Karne Töreni İleçemiz Kaymakamı Sayın Sinan AŞCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Şube Müdürleri Gökhan KARACAOĞLAN ve Harun KARA´nın katılımıyla düzenlendi. Öğrencilerimiz karnelerini Sayın Kaymakamımızın elinden aldı. Sayın Kaymakamımız öğrencilerimize başarılar diledi, hepsiyle yakından ilgilendi. ayrıca masa tenisi müsabakalında başarı gösteren öğrencilerimize de çeşitli hediyeler veren heyet öğrencilerimize başrılar dileyerek okuldan ayrıldı.

Ock

İlimizde düzenlenen Masa Tenisi Müsabakalarında 1. olan ve bölge elemelerinde İlimizi temsil edecek olan Öğrencilerimize diğer kurumlarımız kucak açtı bağırlarına bastı. ilçede bi sevinç oluşturan evlatlarımız vefa örneği göstererek yetişmelerinde emeği geçen kurumları ziyaret ettiler. 

Ock

İlçe Kaymakamımız sayın Sinan AŞCI İlimizde düzenlenen masa tenisi müsabakalarında 1. olan öğrencilerimiz ödüllendirdi. İle Kaymakamımız Sayın Sinan AŞCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Şube Müdürleri Harun KARA ve Gökhan KARACAOĞLAN Birinici olan öğrencilerimize bölge elemelerinde de başarılar diledi.

Ock

İlimizde yapılan masa tenisi müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek namağlup İl Birincisi olan okulumuz masa tenisi takımı öğrencileri Murat YILDIZ, Enes ALTINKAYA, Emir DEMİRTAŞ, Ahmet MUHTAR ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet MAVİŞ´ i tebrik ediyoruz. Bölge müsabakalarında da ilimizi temsil edecek olan öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz. Öğrencilerimizin hazırlanmasında emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Kerim ÇELİK, HEM Müdürü Ahmet ŞAFAK başta olmak üzere İlçemizdeki tüm idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz..

Ara

Ara

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER belirli aralıklarla planlanan okul ziyaretleri kapsamında okulumuzu ziyaret ederek sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Fotoğraf Galerisi için tıklayınız...